מהם היתרונות העיקריים של הפלטה הרב שכבתית?

  • הנגר מקבל חומר גלם באיכות של עץ מלא, ללא הבעיות שיש בעץ מלא! עץ מלא הנו חומר חי המגיב לחום וקור; העץ מתרחב ומתכווץ בהתאם לטמפרטורות להן הוא נחשף. בפלטות רב שכבתיות העץ לא מגיב לחום וקור באותה צורה של העץ המלא בזכות העובי המיוחד שלו (4 מ"מ), שכן בעובי זה לעץ אין מספיק כוח להתרחב ולהתכווץ ולכן הוא לא מתעוות ונישאר ישר ושלם. יחד עם זאת, העץ מספיק עבה לצורכי ליטוש וחידוש
  • חיסכון של זמן – וזמן שווה כסף
  • חיסכון של זמן בחיפוש אחר החלקים היפים ביותר של העץ! כאשר נגר מזמין פלטה הוא מגדיר במדויק אילו חלקים מהעץ המבוקש הוא מעוניין לקבל - ובזמן תהליך הייצור של הפלטה אנו דואגים לספק לנגר את אותם חלקים יפים של סוג העץ ולהדביק לו אותם בלבד, וכתוצאה מכך הנגר מקבל בדיוק את מה שרצה מבלי לבזבז זמן מיותר
  • חיסכון בזמן ייצור הרהיט. למעשה, הכנת רהיטים מפלטות רב שכבתיות, קלה יותר ומזרזת את זמן העבודה
  • ניצול נכון של חומר. פחות פחת לנגר בזמן ייצור העבודה

מהם השימושים העיקריים של הפלטה הרב-שכבתית?

הפלטה הרב-שכבתית שימושית לכל סוגי הרהיטים ועבודות העץ; חיפויי קירות, פינות אוכל, שולחנות סלוניים, משטח למטבח ("אי"), ראש למיטה, פרקטים מיוחדים, מזנונים ועוד... היכולת לשלב בין העצים הפרוסים בצורות מיוחדות ואמנותיות מאפשרת למעשה להגשים כל רעיון עיצובי ייחודי באיכות גבוהה מאד.

האם ניתן להגיע אליכם ולאשר את הפלטה ואת הלוחות המרכיבים אותה לפני הדבקתם?

כמובן. זהו אחד מהיתרונות העיקריים שלנו בייצור פלטות העץ בהתאמה אישית ובאיכות בלתי מתפשרת. נגר, אדריכל או מעצב יתן לנו את דגשיו המיוחדים לצורך יצור הפלטה הספציפית שלו ולפני ההדבקה יכול להגיע עם הלקוח או בלעדיו לאישור לוחות העץ שירכיבו את הפלטה.

האם ניתן להכין פלטה רב שכבתית באורך 3 מטר או יותר?

כן, ניתן להגיע אף לאורך של 4 מטר ויותר.

האם ניתן להכין פלטה רב שכבתית בעובי ספציפי?

כן, ניתן לקבל פלטות בעוביים שונים.

מה ההבדל בין פלטה רב שכבתית לפלטה תלת שכבתית?

הפלטה הרב שכבתית מורכבת מעץ פרוס בשכבות החיצוניות ובאמצע פלטת בירץ' (ליבנה) – משמשת לכל סוגי הריהוט. הפלטה התלת שכבתית מורכבת משלוש שכבות של עץ מלא, גם השכבות החיצוניות וגם השכבה האמצעית – משמשת בעיקר לחזיתות למטבחים (דלתות) ולרהיטים שדורשים חריטה בעומק העץ.

מתי כדאי לנגר להזמין פלטה רב-שכבתית עם צד אחד בלבד של העץ המבוקש?

כאשר נגר נדרש לייצר רהיט בעל צד נסתר שאינו גלוי לעין, הוא יכול להזמין פלטה רב-שכבתית עם צד אחד בלבד של העץ המבוקש ובכך הוא גם מוזיל את עלויות חומר הגלם.

האם ניתן להגיע אליכם לבחור לוחות עץ במיון אישי?

כמובן. ניתן להגיע למיין את לוחות העץ. בתיאום מראש אתנו.

ראיתי תמונות של פלטות מיוחדות שהכנתם. האם ניתן לייצר כל פלטה שארצה?

הפלטות המיוחדות שלנו הנן פרי מחשבה משותפת שלנו ו/או של לקוחותינו יחד אתנו. בעזרת הניסיון הרב של הצוות שלנו בשילוב עם המכשור החדיש והמתקדם ביותר הקיים היום בשוק נוכל להרכיב ולייצר כל פלטה מקורית ויצירתית בהתאם לדרישת הלקוח.

האם תוכלו לעזור לי במציאת עץ מיוחד ו/או נדיר לפרויקט מסוים?

בוודאי. כבר היו לא מעט פרויקטים של לקוחות שלנו שייבאנו במיוחד עבורם עצים מיוחדים לפי דרישתם וכן ייצרנו עבורם פלטות עץ מאותו עץ מיוחד.